Zvolská Homole – Thanks for 1000 subs!

Letošní podzim byl fakt hezkej a nás ty barvy prostě vytáhly ven. S bráchou Šimonem (za kamerou) jsme se vydali na pro Pražáky známou Zvolskou Homoli. Je totiž odsud opravdu krásný výhled a už delší dobu jsem tohle místo měl v hledáčku, že tu něco natočíme. No, ne trail tak docela. Už jednou jsem se pokoušel Homoli zdolat tou nejprudší cestou dolů. Několikrát i opravdu po kraji skály nad řekou. Tentokrát jsem si tam vzal hrábě, stezku lehce vyčistil a zkusl jsem, jestli se to podaří sjet. Jestli se to podařilo uvidíte ve videu. Po natáčení jsem ho prostě jen stáhl do kompu a teď se k němu vrátil, u příležitosti 1000 sledujících sestříhal a myslím si, že je to pecka.

Chtěl bych Vám tímto tedy poděkovat za sledování. Číslo sledujících překročilo první tisícovku, což jako číslo nezní příliš závratně, ale když si představím všechny ty lidi, které zajímají moje videa, tak je to číslo už hodně slušný, díky všem!

V tomhle roce zkusím zase něco vylepšit. Začal jsem pro vás točit třeba „MTB TIPS“, aby to bylo trošku rozmanitější a doufám, že se vám to líbí. V plánu mám opět mnoho závodů, trailů a tripů do různých koutů světa. Já s sebou samozřejmě budu mít vždy kameru, abych vám to mohl ukázat.

Díky

Matěj

Publikováno v Nezařazené

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *