CharvatBros Bike Camp – Podzim 2017 – Telnické MTB Stezky

Letos jsme pro vás poprvé uskutečnili podzimní Charvatbros Bike Camp. Video uvnitř!Díky velkému zájmu jsme se pro tentokrát soustředili především na enduro nadšence. Kapacita se nám naplnila během několika dní a celkem 12 účastníků si mohlo užít téměř individuální přístup 1 kouč na 3 lidi.

Tratě jsme s místními trailbuildery ještě před začátkem kempu proběhli s fukary, a tak byly nachystány v perfektní kondici. V sobotu ráno jsme po registraci přivítali účastníky, zkontrolovali jejich kola a základní nastavení. Následovalo rozdělení do dvou skupin a vyrazili jsme na první zahřívací jízdu. Krušné hory nám připravili napínavé počasí od začátku až do konce. Mokrý terén nám umožnil poctivý nácvik techniky, a když vysvitlo sluníčko, byla to paráda.

matěj charvat charvatbros bike camp

Telnické stezky (https://www.facebook.com/Telnické-MTB…) jsou super lokalita, kterou zatím nezná tolik lidí. Přitom můžou směle konkurovat komerčním trailcentrům.

Jsme rádi, že kromě zdokonalování se k nám lidé vrací i z hlediska kamarádství. Díky kempu vznikají nové partičky, které se pak vídají na závodech, v bikeparcích anebo prostě jen tak v lese.

Počasí se nám už pomalu kazí, my pořád jezdíme, ale s kempy si dáme na chvíli pauzu. Nezapomeňte sledovat naši fb stránku (www.facebook.com/charvatbrosbikecamp), kde se dozvíte o dalších připravovaných akcích jako první. Díky všem zúčastněným…

Zase příště!

Odkaz na komplet fotogalerii:

Podzimní CharvatBros Bike Camp na telnici je za námi! Bylo to super…počasí bylo docela dobrodružný, ale měli jsme…

Zveřejnil(a) CharvatBros Bike Camp dne 10. říjen 2017

 

Matěj Charvát

#learntoridetherightway

 

Díky za komentáře, sdílení a palce nahoru!

 

Partneři:

Elementstore.cz

 

 

Speciální díky:

Martin Lébl
Aleš Bony
Šimon Charvát
Denisa Sorková
Tomáš Urban
Standa Sehnal
Arne a Libuše Charvátovi
Marty Brza
Telnické MTB Stezky + trailbuilders

Publikováno v Nezařazené

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *